קאופמן ושות' רואי חשבון, הוא משרד רו"ח הרואה את החשבון ואת לקוחותיו באותה מידה. השילוב בין מקצועיות המשרד לבין יכולתנו לראות את הלקוח ואת צרכיו יוצרים תמהיל נדיר בין משרדי הרו"ח בישראל, שכן אנחנו מקפידים לשלב בין חוקי העולם הפיננסי הנוקשים לבין צרכיהם ומטרותיהם של לקוחותינו.

ניסיוננו עם העולם העסקי על כל צרכיו, הבנתנו הרבה בניהול הכספים ובהחלטות אסטרטגיות בצמתים חשובות, ויכולתנו לתמרן ביניהם במטרה להשיג את מטרותיך – הם סוד הצלחתנו.

כמשרד רו"ח שלוקח את הלקוח בחשבון, אנחנו מקפידים על דיוק במציאת פתרונות פיננסיים ללקוחות שונים. שירותי המשרד רבים ומגוונים; החל בניהול כספים לחברות מבוססות וייעוץ פיננסי לעסק בתחילת דרכו, עבור דרך ייעוץ משכנתאות יסודי ומקצועי ביותר למתעניינים במשכנתא חדשה ולבעלי משכנתא קיימת, יעוץ כלכלי, התנהלותי ופיננסי למשפחות, וכלה בהנהלת חשבונות וניהול תזרים המזומנים היומי והחודשי לעסק, שמונע מלקוחותינו הפתעות מיותרות.

בין לקוחות המשרד ניתן למצוא מגוון חברות, עצמאים, עוסקים מורשים, עוסקים פטורים ואף משפחות אשר רוצות להבין "לאן נעלם הכסף" ולשפר את רווחתן הכלכלית. קהל לקוחותינו נהנה מפתרונות פיננסיים יצירתיים ,מייעוץ אישי וממקסום יכולתו הכלכלית לאורך כל השנה הפיננסית.

            קאופמן ושות' רואי חשבון – לוקחים כל לקוח בחשבון